SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.?;

20. PIR HOSPITALITY
Uluslararası Otel - Restoran Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı

Rusya’nın en önemli Otel, Restoran, Bar, Cafe Ekipmanları ve İkram Endüstrisi Fuarı!
Rusya’da ikram endüstrisinin, alıcılarla buluştuğu en önemli fuarların başında gelen Pir Hospitality 2017 Fuar’ı, 09-12 Ekim tarihleri arasında Rusya’nın en büyük şehri ve başkenti Moskova’da gerçekleştirilecektir.

Senexpo Uluslararasi Fuarcilik A.S. 1996 yilinda, uluslararasi fuar organizatörü olarak, fuarcilik sektörüne giris yapti. SENEXPO kurulu sundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararasi üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti...
Istanbul’dan Yükselen Isik! LIGHTTECH 2014

Avrasya’nın en büyük aydınlatma fuarı Lighttech 7.kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Altı yıldır aydınlatma sektörünün lider üreticilerini bir araya getiren Lighttech Uluslararası Aydınlatma Avize ve Elektrik Teknolojileri Fuarı; 06-09 Mart 2014 tarihleri arasında yedinci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.54’ü yabanci toplam 165 katilimci firma ve 15.319 ziyaretçiyi agirladi. !

Doğu Avrupa ve Rusya’nın En Büyük Mobilya Fuarına Davetlisiniz!

Doğu Avrupa ve Rusya’nın en büyük mobilya fuarı ve ana sanayi etkinliği olan MEBEL, 23 – 27 Kasım 2015 tarihleri arasında Moskova’nın Expocenter Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

Küresel markaların ve üreticilerin; en yeni trendlerini, yeni mobilya koleksiyonlarını, kaliteli ürünlerini sergilemek için bir araya geldiği fuar; katılımcılarına ciddi yatırım fırsatları sunacak.

Son yayınlanan verilere göre geçtiğimiz yıl 86.000 m2’lik bir alan üzerinde gerçekleşen fuara, 37 ülkeden 890 şirket katılmış ve fuarda 9 ülke (Beyaz Rusya, Çin, Almanya, İtalya, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan ve Türkiye) ulusal pavyonlarıyla temsil edilmiştir.

MEBEL’in sunacağı eşsiz fırsatlar;
• Mobilya üreticileri ile yeni iş bağlantıları kurmak
• Endüstrinin mevcut durumunu öğrenmek
• Satış hacmini arttırmak
• Yeni müşteriler çekmek

SERGİLENECEK ÜRÜNLER

Bağlantı elemanları, Mobilya parçaları ve bileşenleri, Mobilya ürün çeşitleri, Dekoratif malzemeler, Dekorasyon çözümleri, Mobilya aksesuarları, Elit mobilyalar, Mutfak Mobilyaları , Ofis mobilyaları , Oturma odası takımları, Yatak Odası takımları , Yemek odası mobilyaları , Mobilya Makineleri, Mefruşat , Döşemelik kumaşlar, Son işlem gereç ve malzemeleri Ev tekstili , Halılar, Perdeler , Tasarım Teknolojileri ,

© COPYRIGHT 2013 SENEXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş