FUTURE INTERIOS MANUFACTURING 2018

8.ULUSLARARASI MOBİLYA ENDÜSTRİSİ VE YATAK TEKNOLOJİLERİ FUARI MAKİNALARI FUARI
B.A.E / DUBAI
16 – 18 EYLÜL 2018

FUAR ALANI: DUBAİ WORLD TRADE CENTRE

FUAR İSTATİSTİKLERİ: DMC nin organizatörlüğünde gerçekleşecek olan FUTURE INTERIOS MANUFACTUING fuarı İndex Elements , The Leisure Show ve The Hotel Show ile eş zamanlı olarak düzenlenecektir.

SERGİLENEN ÜRÜNLER: Ahşap, Orman ürünleri ve teknolojileri, Mobilya yan sanayi ve Aksesuarları, Yatak imalatı Teknolojileri, Mobilya döşeme malzemeleri.

Orta doğu ve Körfez ülkeleri içinde Suudi Arabistan ve İran’dan sonra en büyük üçüncü ekonomiye sahiptir. 71.757 dolar kişi başına milli gelir ile Katar’dan sonra ikinci sırada gelmektedir. Serbest piyasa ekonomisine sahip BAE, 7 milyon nüfusu, 300 milyar dolar ekonomik büyüklüğü ile dünyada en zengin 21. ülkedir. GSYH’nin % 38’i petrol ve doğal gaz üretimine dayalı olan ülke, buradan sağladığı gelir ile farklı ekonomik faaliyetleri teşvik ederek, ekonomik refahını sürdürülebilir kılmaya çalışmaktadır. BAE dünyanın 7. büyük petrol ve doğalgaz rezervlerine sahiptir. Bu kapsamda finans merkezleri oluşturup, olağanüstü yatırım teşvikleri sağlayarak, petrol sonrası dönem için hazırlık yapmaktadır. BAE, temel tüketim maddeleri, gıda ve ileri teknoloji ürünlerini dışarıdan satın almakta; karşılığında petrol ve doğal gaz ürünleri satmaktadır. Birçok sektörde dışarıya bağımlı olan ülkede her kaliteden ürün alıcı bulmaktadır. Bu noktada yerli nüfusundan fazla göçmenin yaşadığı Emirliklerde, orta ve düşük segmentteki ürünler de alıcı bulmaktadır.

Nüfus : 7.346.000
Konuşulan dil : Arapça
Başkent : Abu Dabi
Para Birimi : Dirhem