PACK EXPO LAS VEGAS

ULUSLARARASI AMBALAJ VE AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ FUARI
ABD / LAS VEGAS
23-25 EYLÜL 2019

PMMI, Ambalaj ve İşleme Teknolojileri Derneği desteği ile gerçekleşen fuar farmasötik ürünler ve tıbbi cihazlarda dahil olmak üzere tüm ambalaj sektöründeki tedarikçilerin ve üreticilerin Kuzey Amerika'daki en büyük buluşması olarak sektöre yön veriyor. Yüksek kaliteli bir organizasyon olan Pack Expo – Uluslararası Ambalaj Fuar’ı 2000 katılımcı ve 30.000 ziyaretçi ile gerçekleşiyor. Fuarı yaklaşık, 126 ülkeden 5000 uluslararası alıcı geziyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde Gıda İşleme Sektörü ABD dünyanın en büyük gıda pazarıdır. Ülkede gıda işleme sektörü her yıl ortalama %2.7 büyümektedir. 2013 verilerine göre son ürün satışları itibariyle gıda işleme sektöründe pazar hacmi 7.3 milyar doları geçmiştir. Bu miktarın 1,25 milyar doları ithalattan kaynaklanmaktadır. ABD, gıda işleme sektörü ürünlerini en çok Avrupa ülkelerinden ithal etmektedir.

ABD Ambalaj Endüstrisi Piyasası 2020 Yılına Kadar 2,9'luk Büyümeyi Bekliyor 2016 PMMI Ambalaj Endüstrisi - PMMI, Ambalaj ve İşleme Teknolojileri Birliği'nden ABD Ambalaj Makineleri Raporuna göre, Amerikan paketleme makineleri pazar değerinin, 2020'de yüzde 2,4 ile oranında büyüyerek 8,5 milyar dolar olması öngörülüyor. ABD gıda endüstrisinin et ve ilgili ürünler ile çerez gıdalarıyla birlikte yüzde 3,9'luk büyüme ve pazardaki performansını artırmasıyla birlikte 2022 yılına kadar yüzde 2,9'luk büyüme ile 31,7 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

ÜRÜN GRUPLARI
Ambalaj Endüstrisi: Birleştirme / Bileşme Makineleri, Koruyucu, Vakum Ambalajlama Makineleri, Kaplama, Boşaltma, Asma Vb. Makineleri, Kartonlama Makineleri, Temizlik, Sterilizasyon, Soğutma Ve Kurutma Makineleri Kapanma, Dikiş Ve Sızdırma Makineleri, Kodlama, Tarafından Yazdırma, İşaretleme, İşaretleme, Zımba Ve İşleme Makineleri, Dönüştürücü Makinaları - Konteyner / Malzeme İmalatı, Destekleme / Özel Makineyi Döndürme, Taşıma Makineleri, Dekorasyon / Markalama / Matbaacılık Makineleri, Tesisat Ekipmanları, Sistemleri, Malzemeleri Ve Hizmetler, Besleme Makineleri, Dolum Ve Kapama Makinaları, Dolum Makinaları - Kuru / Toz / Katı Ürün, Dolum Makinaları - Sıvı / Gaz, Form / Doldurma / Kazanma Makinaları - Yatay Form / Doldurma / Kauçuk Makinaları, Etiketleme Makinaları (Ürün Tanımlama, Dekorasyon), Makine Sistemleri Ve Bileşenleri, Ambalajlama / İşlem Hizmetleri, Paketleme bileşenleri, Ambalaj Kapları, Paketleme Materyali, Birlikte Paletleme Makineleri, Kaldırma / Boşaltma Makinaları, Farmasötik Malzemeler, Cihazlar Ve Malzemeler, Farmasötik Hizmetler, Proses Bileşenleri - Boru, Pompa, Depolama Süreç Kontrolü - Çözüm Ve Sistemler, İşlem Makinesi - Ürün Pişirme, Isıtma, Soğutma, İşlem Makineleri - Ürünün Hazırlanması - Karıştırma, Ayırma, Filtrasyon, İşlem Makinesi - Ürün Hazırlık - Boyut / Şekil Değişikliği, İşlem Makineleri - Özel Ürün Değişikliği, Özel Paketleme Makineleri, Tedarik Zinciri / Malzeme İşlem Sistemleri Ve Hizmetleri