FOOD & DRINKS INTERNATIONAL EXPO - DETROP 2024 SELANIK

FOOD & DRINKS INTERNATIONAL EXPO - DETROP 2024 SELANIK

ULUSLARARASI YUNANİSTAN AMBALAJ , GIDA VE GIDA TEKNOLOJİLERİ FUARI

01.11.2024 - 03.11.2024

Yunanistan - Thessaloniki

Fuar Hakkında

Food & Drinks International Expo by Detrop ,1-3 Kasım 2024 tarihleri arasında Selanik Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan , yiyecek ve içeceğin bugününü ve geleceğini, sektördeki en modern trendleri yansıtacak.

Altın Zeytin, Et ve Balık, Otlar ve Bal, İçermeyen, Süt Ürünleri, İçecekler ve Şarap by Oenos, Café, Pack & Tech ve Global & Local tematik salonları ile Food & Drinks International Expo by Detrop katılımcılarına sunacak hedeflenen tanıtım ve uluslararası pazardan ticari ziyaretçilerin ilgisini çekme fırsatı ile.

Yunanistan'daki Küresel Sergi Endüstrisi Birliği (UFI) standartlarını karşılayan tek sertifikalı uluslararası yiyecek ve içecek fuarı olan Food & Drinks International Expo by Detrop, sergi alanından en iyi şekilde yararlanmak için en gelişmiş sergi sunum araçlarını içerecektir katılımcıların ve ziyaretçilerin yararına.

TIF-HELEXPO'nun yiyecek ve içecek fuarlarındaki kapsamlı bilgi birikiminden yararlanan ve çok sayıda yan etkinlik içeren güncel bir programla çerçevelenen Food & Drinks International Expo by Detrop, yerel ve küresel sektör yeniliklerine hizmet ederek yeni bir deneyim sunacak.

 

DETROP SELANIK

gıda ambalaj fuarı

uluslararası fuar takvimi

Yurtdışı Fuarlar

 

 

Fuar Künyesi

Tarih 01.11.2024 - 03.11.2024
Sektör Ambalaj ve Gıda Teknolojileri
Lokasyon Yunanistan - Thessaloniki

Hemen Katılımcı Olun