Hakkımızda

Senexpo 1996 yılında, uluslararası fuar Organizasyon olarak, fuarcılık sektörüne giriş yaptı.Kuruluşundan bu yana geçen zaman içerisinde, onlarca ülkede, uluslararası üne ve öneme sahip yüzlerce fuar organize etti.

Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu, Kafkaslar, Avustralya, Amerika, Afrika ve Bağımsız Devletler Topluluğu’ndaki çeşitli ülkeler, senexpo’nun faaliyet gösterdiği yerler oldu.

Gerçekleştirilen fuarlarda, on binlerce firmaya bütünlüklü hizmet sunan senexpo, Türk sanayicisinin ürün ve hizmetlerinin yurtdışında tanıtımına önem vererek ve ihracatın geliştirilmesine yönelik çalışmalar yaparak, büyük başarılara imza attı. Uluslararası alandaki hizmet tedarikçilerinden biri olarak, bir “başvuru kuruluşu” olma yolunda önemli adımlar attı.

SENEXPO, geçmişten bugüne attığı adımlarla, İsabetli kararlar verebilen, basiretli, öngörülü, cesur, dinamik, ülke ve firma çıkarlarının birbiriyle bağlantılı olduğu bilincine ve gerekli tecrübeye sahip yönetim yapısıyla, Uluslararası alanda organizasyon yeteneği, güçlü ilişkilerinin varlığı ve yurtdışı operasyon geliştirme deneyimiyle, Uluslararası alanda ve ülke içinde ilişki geliştirip sürdürebilen yetenek ve tecrübeye sahip profesyonel kadrosu, dinamik, hızlı uyum sağlayabilen, gerekli şartları yerine getirebilecek firma organizasyon yapısıyla, Ekipman, altyapı, deney, birikim ve bilgi gücüyle, Türkiye’nin güçlü ve köklü yurtdışı fuarcılık organizatörlerinden biri olmuştur.

SENEXPO,
T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından verilen Yurtdışı Fuar Organizasyonu Belgesine ve TOBB tarafından verilen Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesine sahiptir.